| Erekest a întrebat:

Aș dori să-mi cumpăr un telefon bun, apărut acum mai recent (de acum un an si pana in prezent), la un preț de până in 2000 de lei și să fie Samsung. Mă gândeam la un Samsung Galaxy A7 2018. Voi ce ziceți? Ce recomandări mai aveți?

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Telefon bun si care sa fie Samsung pana in 2000? Mwhahaha! Lasa prostiile si mai discutam. Ai cel putin 4 telefoane cu mult peste spanacul ala de A7 la sub 2000 RON, doar ca nici unul nu e Samsung...

| Frank51 a răspuns:

Frate, cu 2000 iei S10e sigilat... Eu pe seria A nu as da banii niciodata, mai bine imi iau Huawei sau Allview. Daca tot iau Samsung iau din seria S.

| Erekest explică (pentru Frank51):

De seria J ce spui? Ar fi mai bun un J6+?

| Frank51 a răspuns (pentru Erekest):

Da, cumpara-ti J6+, cel mai bun telefon ever, mai bun si decat S10+.

| Picu06 a răspuns:

Daca vrei un telefon aparut mai recent, asta e bunicel pentru pretul asta, dar ai putea sa te gandesti si la un A50, sa zicem.
Oricum, la 2000 de lei sa nu te astepti la ceva prea wow, nu ca as zice ca e o suma mica, dar la ce telefoane sunt in zilele de azi, asta e ceva mediocru impreuna cu celelalte de suma asta.

| Erekest explică (pentru Picu06):

A10, A20 etc...pana la A80 nu-mi place niciunul.așa ca design.