| Badea_Alexandra_1991 a întrebat:

Salut,TPU!
As dori sa stiu cum pot sa imi descarc melodii de pe iTunes fara bani, pe un iPhone 4.
Multumesc!

5 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Nu poti, asta e frumos la Iphone, totul e oficial si sigur, daca vrei Iphone trebuie sa fi dispus sa dai si dupa achizitionare bani ca sa-l folosesti la capacitate maxima

| SpeedRun a răspuns:

Nu poti descarca de pe iTunes fara bani... Daca vrei melodii pe iPhone poti descărca din AppStore o Aplicație gratuită specială pentru asa ceva, gen Music download player, pe care il am si eu. big grin

| Badea_Alexandra_1991 explică (pentru SpeedRun):

Merci mult.Pentru ca eu am iTube, dar mi se descarca piesele cu tot cu videoclip si imi ia foarte multi mega.Si daca le descarc imi intra direct in muzica?

| Badea_Alexandra_1991 explică (pentru Badea_Alexandra_1991):

Daca le descarc pe programul Music download player?

| SpeedRun a răspuns (pentru Badea_Alexandra_1991):

Nu, in acea lista apar doar melodiile din iTunes, acestea o sa iti apară in programul respectiv.winking