| mihaiqaz a întrebat:

As dori sa stiu cum reusesc sa dezinstalez o actualizare de sistem? Dupa ce am facut actualizarea de la android5 la 6 merge ca un **** telefonul(Samsung J5 2015)Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| TheAndi22 a răspuns:

Nu prea poti face downgrade, sau daca poti sunt niste proceduri cam complicate. Incearca sa instalezi un ROM sau ceva de genul ca sa se miste mai bine eventual. Gasesti pe internet o gramada de tutoriale pentru asta. (Fa-o pe riscul tau, pentru ca daca nu urmezi instructiunile exact s-ar putea sa iti strici telefonul.)

2 răspunsuri:
| gamersamp12 a răspuns:

Resetezi telefonul din fabirca, din setari. Ar trebui sa mearga.

| mihaiqaz explică (pentru gamersamp12):

Nu merge.Tot 6.0.1 il am