| MaxKiller a întrebat:

As dori si eu o lista cu niste aplicatii si jocuri interesante pentru android, si daca se poate sa imi spuneti cate ceva despre ele. happy

6 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Asphalt 8,
Car Parking Game 3D,
Hill Climb Racing,
Nitro Nation,
Subway Surfers,
Temple Run 1/2,
Jetpack Joyride,
Minion Rush,
Angry Gran Run,
Angry Birds,
Bad Piggies (si in general, toate jocurile de la Rovio),
Dumb Ways To Die,
Fruit Ninja,
Head Soccer,
Fifa 14,
Slice it!
Slido,
Fruit Ninja,
Smash Hit,
Frisbee Forever,
2048,
Logo Quiz,
Plants vs. Zombies 2,
Make it Rain: Love Of Money.

| AlexL28 a răspuns:

SwiftKey Keyboard-pana de curand cea mai mai buna tastatura din play store, doar ca costa vreo 4$, ei bine acum e gratis, e la fel de buna si e incredibilde precisa, merita incercata.

PowerAmp*-cel mai bun player din play store, interfata e foarte fluida si are niste setari foarte avansate, isi downloadeaza singur coperte pentru melodii, poti edita tagurile, si mult mai multe, e incredibil d
e puternic acest player.

Nova Launcher Prime*-Cel mai bun custom launcher din play store, iti inlocuieste launcherul stock cu unul mult mai rapid si customizabil, are si o varianta gratis.

All in One Gestures-creeaza niste zone pe marginile ecranului care odata atinse lanseaza diferite aplicatii sau executa comenzi ca back, home etc. Merita o incercare.

Jocuri recomand NFS Most Wanted, Asphalt 8 Airborne

*costa bani

| GeorgeH17 a răspuns:

Intra pe www.showapp.weebly.com
Gasesti tot ce iti trebuie!
Da un like si ve fi a curent cu toate!

| GeorgeH17 a răspuns:

Intra pe www.showapp.weebly.com
Gasesti tot ce iti trebuie!
Da un like si ve fi a curent cu toate!
Este si un mic forum in cazul in care ai intrebari sau curiozitati.

| marian5693 a răspuns:

Ninja fishing- esti un ninja care pescuieste si taie pestii cu o katana
Turbo Fast- esti un melc care participa la curse big grin
Redline Rush- ai o masina si incerci sa scapi de politie, colectezi monede, diamante
RObotzi Fartravel- esti un robot care trage vanturi in spatiu si colecteaza fasole
Sper sa iti placa.

| OverlordPC a răspuns:

Eu sunt nou pe aici..deci sper ca iti sunt de folos happy

Jocuri(unele costa bani!) :

-GTA SAN ANDREAS-->gen : open world, actiune (cred ca costa) (si iti trebuie un telefon bun pentru ati merge)

-ASPHALT 7 HEAT---> gen: racing (nu costa daca il ei de la pirati happy ) (la fel trebuie sa ai telefon bun)

---STIU CA IS NUMAI 2 DAR ASTEA CRED EU CA AU GRAFICA BUNA SI TE DISTREZI CAND TE JOCI happy

APLICATII:

-my talking tom
-pou