| OmuletCornulet a întrebat:

As vre sa dau reset la IPhone,dar vreau sa stiu mai intai daca nu mi se sterg pozele si numerele de telefon, si daca se sterg ce pot face sa nu le pierd.

Răspuns Câştigător
| AdrienWH a răspuns:

Salut! Daca vrei sa da-i reset si sa nu-ti se stearga pozele, ar fi o idee buna sa folosesti un serviciu cloud (gen iCloud, Google Photos, OneDrive, etc) si sa ti le pui acolo.

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Pozele și muzica le muți pe un card SD sau dacă ai un cablu de date OTG le muți pe un stick. Numerele de telefon le salvezi pe cartela SIM!

| OmuletCornulet explică (pentru gabicoo):

Salut,dar nu pot sa mut pozele si videoclip-urile pe laptop?

| gabicoo a răspuns (pentru OmuletCornulet):

Da! Poți! Dar ai nevoie de cablu micro USB - USB / tată - tată.

| OmuletCornulet explică (pentru gabicoo):

Pai cel de la iphone