| TudorStefan a întrebat:

As vre sa imi cumpar un telefon care sa aiba Android Jelly Bean, procesor dual-core, camera de cel putin 5 megapixeli iar pretul acestuia sa nu depaseasca 800 lei...ce imi sugerati? Dau fundaaaaa

Răspuns Câştigător
| Rektsona a răspuns:

Ia-ti un Samsung Galaxy Trend S7560 e mai rapid si mai bun. Funda. please

3 răspunsuri:
| sergiu995 a răspuns:

Am telefonul, e foarte bun doar ca camera e de 8 megapixeli: http://www.pcgarage.ro/smartphone/vonino/ego-qs-black/

| TudorStefan explică (pentru sergiu995):

Iti multumesc foarte mult pentru sugestie. Mi-am luat telefonul si este super bun. Sti cumva de unde pot lua husa pentru el?