| geo9919 a întrebat:

As vrea sa achit un telefon dupa eMag cu abonament, dar nu stiu cum se procedeaza. Vine contractul de la abonament acasa odata cu telefonul, sau primesc ceva prin email. Imi puteti spune, va rog...

Răspuns Câştigător
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Da.iti vine acasa contractul impreuna cu telefonul.Plata se face prin ramburs.Vei semna pentru primirea coletului si pentru confirmarea abonamentului.Pur si simplu iti alegi optiunea, telefonul, introduci datele tale de contact si astepti vreo 2 zile.

| geo9919 explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

Am uitat sa spun, eu mai am inca doua abonamente la Vodafone, sper ca nu are nimic.

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru geo9919):

Nu are nimic. Poti avea 10 abonamente. faza e sa ai cu ce sa le platesti

| geo9919 explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

Okey, mersi, ai funda! big grin

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru geo9919):

Multumesc!