| Alexsterea18 a întrebat:

As vrea sa cumpar si eu acest telefon http://www.aliexpress.com/......4467.html.
Transportul este gratuit dar ma intrebam daca trebuie sa platesc si TVA?

Răspuns Câştigător
| Dzeko7 a răspuns:

Link-ul nu este bun dar probabil ca TVA-ul este deja inclus in pret deci nu vei plati nimic in plus.

| Alexsterea18 explică (pentru Dzeko7):

Scuze Dzeko7. Uite link-ul bun--->>>> ...10174.html

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Da, transportul este gratuit.

| MihaelaCarbunaru a răspuns:

Tva este in pret, transportul este gratuit doar ca produsul ajunge undeva intre 15-60zile. Eu am tot comandat de pe Aliexpress si multe imi ajung in 15-16 zile. O singura data mi-au ajuns in 45zile.Cu toate mi-a venit postasul la usa cu ele dar la cel de 45 zile a trebuit sa ma duc sa il ridic de la posta. Fara taxe valame si alte chesti.