| AndreiHELPme a întrebat:

As vrea sa imi achizitionez un nou smartphone, dar problema e ca nu stiu ce model sa imi iau. Nu vreau ceva exagerat de scump ( buget sub 1500 lei ). Ceva care sa aiba viteza de navigare si sa fie bun pentru jocuri. Ofer funda.
P.s : fara iphone happy

5 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Pana in 1500 lei iti recomand un Galaxy S4. Nexus is a joke.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Poate vrei si-o comparatie

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5705&idPhone2=5371

Nexus ala n-are slot de card sd, LOL, cum dracu sa pui ceva pe el daca n-are card pentru a suplimenta memoria?

Si designul? Nexus e urat cu spume.

| AndreiHELPme explică (pentru AlexanderAdrian):

In general nu mi-au placut LG-urile, m-ar interesa sa il cumpar cu abonament dar la Orange nu mai are pe stoc in magazn online sad

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru AndreiHELPme):

Urmareste promotiile de la magazinele online, sau cere-le celor de la Orange sa aduca, ar trebui sa poata aduce chiar daca nu au pe stoc fiindca Samsung se gaseste sigur si daca au comanda ferma de la tine ar trebui sa poata s-o onoreze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nexus 5!