| AndreiHELPme a întrebat:

As vrea sa imi achzitionez un nou telefon dar nu stiu care modele sunt mai bune, aici intrand viteza de navigare si felul in care accepta jocurile pentru ca sunt un pasionat happy

2 răspunsuri:
| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

Pâi ce buget ai? Oricum vine Black Friday. Cumpărăți un Samsung Galaxy S 3 neo (600-650 de lei de BF sau LG G 2 mini 500-550 de lei de BF sau Orange reyo Orange rono (600-700 de lei de BF sau Samsung galaxy s 4 (1300-1450 de lei daca ai buget mediu sau LG g 3 S (800-900 de lei de BF. Zimi bugetul tău și iți spun ce să-ți iei. Punte intrebarea tot la intrebarea asta. Baftă!

| AndreiHELPme explică (pentru Vlad_Bogdan_1996):

Nu am un buget cine stie ce, vreau totusi sa imi iau telefonul cu abonament de la Orange pantera cu 20 E pe luna pentru ca am nevoie de minute. M-am gandit la un S 4 insa nu au pe stoc asa ca ma orientam la un S4 mini