| ionucmarele a întrebat:

Salut tpu.As vrea sa imi cumpar acerc cloudmobile s500 din pacate nu se mai gaseste la orange.Stiti canv va veni noul lot sau sa il cumpar de altundeva.Cel mai bun raspuns funda.

Răspuns Câştigător
| MaxKiller911 a răspuns:

Mai bine ia-ti unul din asta, unii or sa spune ca nu e bun, dar nu-i asculta deoarece ori nu au avut un telefon asa bun ori l-au avut si nu au avut grija de el, asa ca nu-i asculta pentru ca nu stiu ce spun :D

costa 999 lei si uita-te ce poate face :

http://www.gsmarena.com/zte_grand_x_in-4962.php

4 răspunsuri:
| XoXoPixii a răspuns:

Poți să-l cumperi de la Vodafone sau cosmote. Iar dacă vrei să îți faci aonament la Orange te duci și îți faci abonament și bagi cartela în acel telefon. Mai poți să-l cumperi și online, cum vrei! kiss

| ionucmarele explică (pentru XoXoPixii):

Nu exista telefonul asta nici la Vodafone nici la cosmote, nici macar online(decat pe okazii)

| XoXoPixii a răspuns (pentru ionucmarele):

Depinde de unde ești... sad
La mine, în Craiova sunt! big grin
Poți să te duci la Germanos. Dacă nu sunt, straight face, i-ați un alt telefon kiss

| poraimos a răspuns:

Salut.Daca mai esti interesat 0722977422
E in cutie..factura..garantie
Pret 750 Ron