| BogdanAndrei42 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un iPhone 7 PLUS replica.Ce parere aveti despre acest telefon? P.S.Nu vreau raspunsuri de genul:nu e buna replica. Vreau decat sa imi spuneti din propria experienta.Eu il iau mai mult de Facebook, messenger, Youtube etc.Si cred ca Si vreo 2-3 jocuri dar cred ca nu. Daca il iau va fi in stare? happy

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce replica, de unde, cit? Nu de alta, dar cu 180 de dolari iti poti comanda un Maze Alpha, de exemplu, care arata chiar mai bine ca aifonu' de la muma lui. https://www.youtube.com/watch?v=q5OtoTUG5AU

| Clorox a răspuns:

Nu o sa dureze mult, oricum...

| GoldenBoy17 a răspuns:

Nu ca m-as baga, dar cand un telefon se numeste replica, indiferent de marca, inseamna ca Tot ce tine de el este replica, toate piesele din el sunt de proasta calitate. Chiar daca se va misca bine in Apps, vei avea probleme cu el in Piese. Mai bine iti iei un Iphone 5 original, decat un iphone 7 replica. Sau un Samaung S4/S5. Toate sunt cu mult peste o replica, Au piese Originale. Dar sunt banii tai, Ia-ti ce vrei. Putin imi pasa mie. Doar ca e nasol de tine dava ai ajuns sa-ti iei replica, im maxim o saptamana o sa incerci sa o vinzi, dar pacat ca nimeni nu o sa ti-l cumpere. Bafta.

| AngeloGamer123 a răspuns:

Telefonul e ft. bun, daca iti faci pe el 2-3 jocuri si folosesti cel mai mult Facebook si mess, merge perfect.