| Dumitru_Cristian_2002 a întrebat:

As vrea sa imi cumpăr un telefon de buget, si nu stiu care ar fi mai bun. Mentionez ca vreau până în 400 de lei. Ce imi recomandați? Dar sa fie bunicel

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

In 400 ron gasesti ceva quad pe 1.4 cu 1 gb poate 1.5 maxim 2 gb ram, si baterie 2500-3000 (pret de nou). Recomand sa te duci sh pe un p9 lite / p10 lite sau ceva similar, adica ideea de octacore, baterie 3500 si cel putin 2gb ram, gasesti la 400 ron telefoane bune. Noi, performantele lasa de dorit la asemenea pret/componente.

2 răspunsuri:
| Alinaa901234 a răspuns:

Nokia