| Dumitru_Cristian_2002 a întrebat:

As vrea sa imi cumpăr un telefon de buget, si nu stiu care ar fi mai bun. Mentionez ca vreau până în 700 de lei. Ce imi recomandați? Dar sa fie bunicel

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

" acum 10 ore | Dumitru_Cristian_2002 a întrebat:
Salut TPU. As vrea sa imi cumpăr un telefon de buget, si nu stiu care ar fi mai bun. Mentionez ca vreau până în 400 de lei. Ce imi recomandați? Dar sa fie bunicel. Dau funda"
Ti-ai ridicat bugetul sau? La fel "nou nout sau sh"? Nou nout te duci la cam ce ti-am zis pentru variantele sh. Sh.te duci in mult mai mult.

| SalutCeFaceti a răspuns:

Un Samsung J6 (2018) la 750 lei, un j6 plus (2018) la 800 lei sau un j4 plus (2018) la 650 lei.

| TheTom7 a răspuns:

Eu ti-asi recomanda ceva sh, daca te priceti sa verfici telefonul un s7 si-ar merita toti banii. Altfel un telefon asa ieftin nu prea stiu ce sa zic, nu gasesti mare lucru.