| Abracadabranumedeutilizator a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon nou. Dar nu sunt foarte hotarat. Care telefon ar fi mai bun: Microsoft Lumia 532 sau Evolio M4 Magic? As vrea ca pe telefon sa mearga jocuri, internetul sa fie bun si bateria sa nu se termine in juma' de zi. Eu as ofta sa-mi i-au Evolio M4 Magic, dar firma ar fi intr-un fel romaneasca si nu sunt prea sigur de inventiile noastre. O sugestie?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| HuShEr a răspuns:

Daca vrei un telefon care sa mearga bine fara lag iti recomand Microsoft lumia. pentru inca 60-70 de lei in plus ai putea sa iti iei lumia 535 care e mai mare si mult mai bun.

| Abracadabranumedeutilizator explică (pentru HuShEr):

Nu imi plac telefoanele mari si din cauza asta am ales Lumia 532

| Abracadabranumedeutilizator explică (pentru HuShEr):

Nu imi plac telefoanele mari si din aceasta cauza am ales acest telefon.

| LTAA a răspuns (pentru Abracadabranumedeutilizator):

Lumia 532

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Microsoft Lumia 532 deoarece este PUŢIN mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.cel.ro/......xcm/208818

Totuşi, eu NU agreez telefoanele cu Microsoft Windows Phone deoarece sunt foarte PUŢINE aplicaţii/jocuri pentru acestea :(

Toate cele bune!

| WithoutName123456789 a răspuns:

Evolio M4 Magic are specificatii mult mai bune decat Microsoft Lumia 532. Evolio are camera mai buna atat pe spate cat si frontala, baterie mai buna, procesor putin mai bun.Eu iti recomand Evolio, acum tu decizi.

| HuShEr a răspuns (pentru WithoutName123456789):

La lumia nu conteaza ce procesor ai pentru ca e pe windows si e optimizat. inca din contra daca ai un procesor mai mic consuma mai putina baterie