| Simi03 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon nu foarte scump.Se merita Evolio Onyx la pretul de 349 lei?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Se merită dar îl poţi găsi şi mai ieftin de atât pe alte site-uri.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Eu am avut asa ceva si nu am fost multumit de baterie.

| Frank51 a răspuns:

Merita, avand in vedere performantele.

Raportul calitate/pret este foarte bun.

| Cipri99 a răspuns:

Daca poti pune inca 150lei aprox asa poti sa iti iei http://www.emag.ro/......DL7YSBBBM/
Ii un telefon foarte bun si bateria te tine bine am inca am.

| Zlatescu_Anna_1998 a răspuns:

Nu iti recomand. Vei regreta si nu vei fi multumita de achizitie. Mai bine mai strange bani si i-ati un telefon mai performant. Parerea mea. Eu daca as fi in locul tau asa as face happy