| CataliNNN9539 a întrebat:

as vrea sa imi fac un abonament la Orange si nu stiu daca e ca la Cosmote, adica daca e la fiecare abonament de exemplu de la ala de 10 euro sau cat este un telefon cum e la Cosmote 1 leu, sau trebuie sa pletesc mai mult? Dau funda! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| perladunarii a răspuns:

Salut, sunt si la Orange telefoane ieftine sau gratis in functie de tipul de abonament!

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Gasesti oferta de telefoane a magazinului nostru online aici https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane.
O zi buna,
Orange Helpers

| chitaramea a răspuns:

Ofertele difera de la retea la retea dar nu foarte mult pentru ca toti au teleoanae ieftine la abonamente dar cel mai bine pentru cele mai sigure informatii intreaba la Orange shop