| mitika12 a întrebat:

As vrea sa imi iau un Huawei p10 lite si pentru cei care au sau stiu pe cineva care foloseste acest telefon, ce parere aveti? Am auzit ca se blocheaza.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu am p9, vreo 2 prieteni p10 si alti 2 p10 lite. Toate merg perfect. Huawei a facut treaba buna cu seriile P

| anonimg a răspuns:

Dacă nu este prea mare pentru tine, ți-l recomand pe acesta:
https://www.pcgarage.ro/......rge-black/

| gelu1970 a răspuns:

E un telefon excelent calitate preț. Nu știu la ce te referi cu faptul ca se blocheaza. E un telefon fluid, baterie buna, insa depinde ce utilitate o sa ii dai. Un telefon nu e doar pentru jocuri.
Unica problema e ca are Android 7 si din cate am vazut, fabricantul nu o sa actualizeze modelul acesta.

| siriusblack98 a răspuns:

Eu folosesc un p10 lite.Nu se blocheaza absolut deloc si merge extraordinar de bine.Raport calitate-pret este de 10+. Huawei scoate telefoane din ce in ce mai bune.Eu unul vreau sa incerc si p20-ul sa vad cum este.Inainte de p10 am avut un p8 lite.L-am tinut 3 ani si dupa l-am vandut unui prieten.Arata si se misca si in ziua de azi perfect.

| Bogdan70001 a răspuns:

Mai o prietena are Huawei-ul si mi l-a imprumutat putin pentru. ca i-am cerut sa mi-l dea putin sa vad cum se misca si la prima vedere este un telefon foarte ok, totul se misca fluent, n-ar trebui sa ai probleme cu el. ORICUM la pretul lui sunt alte telefoane mai bune, uite un ex. pe care eu ti-l recomand este Xiaomi MI A1, uita-te pe net sa vezi de ce este in stare si dupa te mai gandesti.Dar btw si Huawei-ul P10 Lite este bun

| Bunica69 a răspuns:

Eu am p10 mate lite, e blana.

| Yoyo12345 a răspuns:

Eu iti recomand Huawei p10 lite il am de 5 luni merge perfect nu se blocheaza, bateria tine