| paulwalkerfan a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon. Care e mai bun; LENOVO Moto G4 Play sau Huaweii p8 lite

9 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Huaweii p8 lite

| MeForeverAlone a răspuns:

Hwaweii p8 lite, are prietena mea și merge super bine

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Eu mi-as lua Huaweii p8 lite.

| AnonimusTeo123 a răspuns:

Huaweii p8 lite e de calitate

| adp a răspuns:

Salut, eu ti-as recomanda Huawei p9 lite(850 lei a fost acum cateva zile).Dar, daca vrei neaparat un telefon din acestea doua ti-as recomanda acel lenovo.Acel p8 lite este mai slab, dar, daca vrei ceva mai aratos, e treaba ta. Iati un p9 lite sau acel Lenovo, asculta-ma, pana nu regreti happy

| Gabriell98 a răspuns:

Sa stii ca nu e mare diferenta, dar daca vrei un telefon cu Android "curat" atunci iti recomand G4 play, mai ales ca acum primeste si update la Android 7...

| Melly5 a răspuns:

Huaweii p8 Lite!

| unicornulfericit255 a răspuns:

Huaweii p8 lite