| UnuCuSapca a întrebat:

as vrea sa imi iau un telefon in jur de 700-800 de lei, acum ca sunt la reducere. As vrea o camera decenta, macar 1.8 GHz, cel putin un snapdragon 625, nu conteaza dimensiunea, ar fi ok si un fingerprint, nu am pretentii la ecran, bateria cel putin 3000 mAh, un port de jack 3.5, Ram 3/4, mem interna nu conteaza. Prin camera decenta ma refer la 12mp cea principala si 8 secundara. Un nfc este bine venit de asemenea. Stiu ca sunt pretentios dar am zis sa incerc sa imi gasesc ceva ok, multumesc mult!

4 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Xiaomi Mi A1

| OnePiece a răspuns:

Mai pune 100 și ia Redmi Note 5.

| XminyoongiXx a răspuns:

Huawei honor 9 lite

| Eusiatat18 a răspuns:

Eu ti-as recomanda telefonul ASUS Zenfone 4 Max. Intri pe site-ul: https://altex.ro/telefon-asus-zenfone-4-max-zc520kl-16gb-2gb-ram-black/, si gasesti acolo toate informatiile despre el. Nu are chiar toate cerintele pe care le-ai avut tu, dar dupa mine telefoanele ASUS sunt ffff bune. Si este si doar 450 de lei. Eu am de un an un telefon ASUS Zenfone si imi merge perfect la fel cum l-am cumparat. Acum e alegerea ta, eu doar mi-am spus parerea