| PiessosTacoss a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon mid-range cam in jur de 1200 de lei. Ce m-ar interesa pe mine ar fi sa aiba macar 64 GB, ecran LCD, Amoled sau Super-Amoled, o camera decenta si Gorilla Glass 3. Am cautat telefoane cu aceste specificatii si am gasit o gramada dar nu stiu ce sa aleg, asa ca va cer ajutorul voua happy

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da, e clar, ăsta e al tău:

https://altex.ro/....../SMTA51BK/

stai la vânătoare, prețul se "mișcă"

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy A71.

| movi a răspuns:

Cele de la xiaomi chiar isi fac banii. Chiar daca sunt noi si poate la un prim impuls nu ai avea incredere, mi se pare ca raportul calitate pret e chiar bun.