| Ciuc_Ionut_1983 a întrebat:

Salut,TPU!

As vrea sa imi iau un UTOK 451D Dual-Sim.Ce parere aveti despre el? E bun? Ar merge niste jocuri ca FIFA 14 (ma refer sa nu mearga cu incetinitorul.Mi-l iau pentru FIFA si vreau sa stiu daca merge bine).Va rog sa ma ajutati, FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Steaua_Andrei_2000 a răspuns:

Nu iti va merge FIFA, pentru ca are putini rami.Eu zic sa iti iei Prestigio multiphone 5453 de pe eMAG e undeva la 500 de lei dar merita.Il am si eu si imi merge fifa fara intreruperi.