| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa ma puteti ajuta cu niste raspunsuri sincere daca se poate!
Am avut un Samsung galaxy s3 si mi s-a furat. Daca individu schimba softul sau il actualizeaza se mai poate gasi?!

2 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Poate sa-i faca orice pentru ca telefonul tot poate fi gasit cu ajutorul IMEI-ului.Te duci la politie, le zici ca ti s-a furat telefonul, le dai IMEI-ul si ti-l gasesc dar nu se stie cat dureaza pana ti-l gasesc

| RoBoo a răspuns (pentru hp8510p):

Chiar si daca telefonul e folosit poate sa dureze? Sau e tot una daca e folosit sau nu?