| Davyd_Stan_1995 a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar o tableta Samsung galaxy tab 3 lite si as vrea sa stiu mai intai cateva lucruri despre ea, cu ar fi:
-cum se descurca pe jocuri,
-merge pe ea gta san andreas si cum merge
-cat ma tine bateria,
-cel mai important DUPA CE O CUMPAR CAT TREBUIE SA O TIN PENTRU PRIMA DATA LA INCARCAT PENTRU A FORMATA BATERIA SAU DACA MAI TREBUIE FORMATATA. Multumesc pentru raspunsuri, Dau funda :*.

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Eu o am pe cea normala, adica fara "lite" si se descurca bine in jocuri.Bateria tine destul de mult, san andreas nu iti merge si nu trebuie sa-i faci nimic la baterie:o bagi la incarcat cand a ajuns la 5-10% si o scoti cand zice ca este incarcata.

2 răspunsuri:
| 03052003 a răspuns:

Merge super in toate domeniile specificate merita, ia-ti-o ca-i super!

| Davyd_Stan_1995 explică:

Nu cred ca este posibil sa nu mearga Gta San Andreas pe ea poate nu l-ai descarcat tu bine hp8510p