| codygold23 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un smartphone thinking, dar nu stiu care. As vrea sa aiba un ecran mare, Android si sa nu coste prea mult de 500 lei. FUNDA - cel mai bun raspuns. : )

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu prea gasesti smartphone cu ecran mare, android si bun pana in 500 lei.De aici mi-am luat si eu telefonul si sunt preturi foarte mici
http://www.emag.ro/......t-priceasc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Allview P5 Mini.

| gAZAh a răspuns:

Samsung GT-I5500

| Florinutsu a răspuns:

Te sfatuiesc sa incerci LG OPTIMUS L5! Dar cred ca e putin mai mult de 500 de lei :**

| Elajah a răspuns:

Nu exista! Dar e Samsung Galaxy Gio si Samsung Galaxy Ace(care in opinia mea este foarte bun si rentabil)la 600 si respectiv 700 de lei. Sper sa reusesti sa faci rost de 200 de lei