| Eastwood a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar un telefon nou si as vrea sa va aud parerea daca e bun sau nu, este un telefon LG OPTIMUS L5 2, as vrea sa-mi spuneti cu ce iasa in evidenta? Daca e bun sau nu, si ce poate telefonul! FUNDA!

2 răspunsuri:
| MikeTech a răspuns:

Pai nu stiu, vezi ca depinde de gustul tau. Mie cite telefoane mi-au sfatuit, si pin la urma tot care l-am vrut eu l-am luat. Insa ceea ce doresti tu este o varianta destul de buna. Este nou aprilie 2013. Procesor destul de bun, memoria interna 4 Gb, Wi-fi, Sistem de operare Android 4.1.2, poti pune memorie externa pina la 32 Gb. Adica nu stiu, deja ramine la alegerea ta. Unicul lucru care il stiu precis e ca ecranul se murdareste repede de la fingerprints, amprente, si trebuie sa-l stergi mereu, dar asta nu e asa de mare problema. Desigur eu iti recomand un iPhone, serios, no problem, dar de asta si zic, depinde de gusturile fiecaruia.winking bafta multa

| Gabi05 a răspuns:

Depinde la ce vrei sa il folosesti.
Daca il folosesti la muzica/convorbiri e bun
Daca la jocuri atunci nu e bun.
Recomand un l9 sau un s advance