| Butnaru_Cristi_1997 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon. vreau si eu o parere, intre Allview a5 quad, quantum 500.si zte vital n9810ce imi recomandati?

PS:nu conteaza banii la mine doar vreau sa stiu daca aveti unul, cum se comporta. daca au aparut probleme la dansul si alte deastea.multumesc.

2 răspunsuri:
| Pastila666 a răspuns:

Iti recomand All View P5 Quad, este foarte bun ca si ram & procesor (ambele find foarte mari si facand sa se miste telefonul perfect ) telefonul sigur nu este cat palma ta, este mare, eu umblu cu ambele mainii pe el, Boxa incorporata este de la Realtek si se aude foarte tare, are un desing foarte bun, camera de 7 mg din cate imi aduc aminte ( scoate poze foarte clare) la baterie il indragesc pentru ca tine cam 36-48 ore. Telefonul costa cam 750-800 deci este super ieftin pentru ce contine. Eu il am de cand a aparut si sunt si acum multumit de investitie. Sper ca te-am ajutat