| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa-mi iau de ziua mea un telefon din acestea galaxy s,galaxy s2, iphone 4 sau HTC one s pe care mi-l recomandati? Fund! sau ma mai gindeam la un ceas de miina casio ediffice 510 ce spuneti, am galaxy ace ca telefon ce sa aleg

Răspuns Câştigător
| S0nofS4tana a răspuns:

Din cele enumerate de tine eu ti-as recomanda Samsung Galaxy S2, s-a dovedit a fi mai bun decat iphone 4 si o groaza de aplicatii sa le incerci, bine ca nu asta conteaza, Galaxy S s-a cam demodat, de asemenea si iphone 4 s-a demodat, iar despre HTC nu stiu ce sa zic nu stiu prea multe despre el.

4 răspunsuri:
| aeroclub a răspuns:

Eu as zice sa incerci si Ipone 4 e destul de bun dar mai greu cu rootatul ca nu prea gasesti aplicatii decat cu bani, asa la Galaxy gasesti in Market Place cam tot ce vrei!

| LolaLollita a răspuns:

Galaxy s3big grin

| Transilvanio a răspuns:

I-ati Sasmung Galaxy S2, a fost considerat Telefonul Anului 2011, are un ecran foarte rezistent, in timp ce ecranul lui iPhone 4 este foarte sensibil

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

CATEGORIC Samsung Galaxy S2 I9100 / S II, deoarece este mai performant.

Vezi COMPARAŢIA şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/compare.php?ids=167,155,169,2073