| Adytzu9089 a întrebat:

as vrea sa-mi iau o tableta si as vrea sa stiu ce parere puteti sa-mi dati la acest link: http://www.emag.ro/......DDX3JBBBM/

4 răspunsuri:
| CaNdrEaMIhaiTzA a răspuns:

Recomand Allview. am si este foarte buna...

| Adytzu9089 explică (pentru CaNdrEaMIhaiTzA):

Am vazut un Allview dar era resigilata iar asta nu e.

| Trifan_Ady_1996 a răspuns:

E ok tableta dar incearca sa gasesti si altele ca sa ai cu ce sa o compari. Astept sa mai pui si alte linkuri cu alte tablete si atunci pot sa iti spun care ar fi mai buna. Si aceasta tableta este in regula dar momentan am vazut ca nu o mai au in stoc.

| Adytzu9089 explică (pentru Trifan_Ady_1996):

Daca intri pe eMAG o so vezi pe cea in negru si o sa vezi ca e aceasi.Si ca e in stoc.