| alexmarius92u492 a întrebat:

Salut,TPU as vrea sa-mi iau si eu un telefon, si nu stiu ce sa aleg dintr-e un Samsung galaxy s2 si iPhone 4, care e mai bun,ma intereseaza si camera frontala, net etc.

Multumesc!

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S2, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=168%2C167%2C169

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

E logic ca iPhone 4 e mult mai performant si are camera si mult mai buna!winking

Răspuns utilizator avertizat
| RB26DETT a răspuns:

S2! Face fata foarte multor jocuri, iphone 4 nu poate rula subway surfers, dumb ways to die etc. fara lag!
S2 se descurca mult mai bine in toate! Camera mai buna, ecran mai mare, mai rapid, mai rezistent si mai ieftinwinking

| Drignei_Raresboss_1982 a răspuns:

S2, are android deci. Poti sa iti descarci mai multe jocuri...(daca esti pasionat de aplicatii.) Dupa parerea mea Android nu se compara cu Apple (Android is the best >)) ) La performante s2 intrece iPhone 4
iti recomand s2