| VasileIon32 a întrebat:

As vrea sa.mi iau un AllView P5 Quad, ce stiti? se merita banii? Sau ce ati alege dintre Allview p5 quad si Sony xperia L? puteti si argumenta de ce ati ales telefonul respectiv?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Allview are procesorul mai puternic (4 nuclee). Eu mi-am luat Allviw V1 Viper. Merge mai bine de cat un Samsung S III.

| RB26DETT a răspuns (pentru Salontanul):

Si eu am o tableta cu un quad core de 1.2 ghz dar e mai varza decat un Sony xperia M cu 1 ghz dual core exact ca cel de pe xperia L.

| Salontanul a răspuns (pentru RB26DETT):

Si eu mai comparam, cand eram mic, gainile cu oile. Mi-a spus profesorul ca nu se poate asa ceva. Eu am comparat doua telefoane pe care am pus mana si le stiu. Asa ca nu stiu ce te deranjeaza?!

6 răspunsuri:
| adrianbestboy98 a răspuns:

Laaview P5 Quad se merita un asa smartphone la banii lui, duce toate jocurile noi aparute fara lag si in android 4.2 ai smart gestures a pe s4

| bineproportionat a răspuns:

Salut, iti recomand P5 quad, il are un prieten de 3 luni, ii merge foarte bine, isi merita toti banii! http://bit.ly/1prrI4n

Răspuns utilizator avertizat
| Crysha11 a răspuns:

Cel mai bun e Sony experia l fiindca il am si eu de 4 ani si l-am scapat de multe ori ii rezista displaiul si e super bun. funda?