| Comi2001 a întrebat:

As vrea sa-mi iau un telefon dar nu stiu ce sa aleg dintre:

Nokia lumia 520(700 de lei) si LG optimus L7(700 de lei)
Eu folosesc telefonul pentru jocuri(nu multe), poze, mesaje si sa intru pe net.Voi ce ziceti ce sa aleg?

2 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

In cazul tau L7 100%!

Lumia este pe WP8, care au o sistema de aparare contra pirateriei foarte buna. Asa ca pe el nu te vei juca, pina ce nu le vei cumpara. Dar pe android, descarci pe SD card un joc in format.APK si joaccate cit vrei, ca nimeni nu te descopera!

| spaghetty a răspuns:

LG deoarece are android. Multi prieteni deai mei au lumia sau telefoane cu windows phone si jocurile trebuie cumparate sau nu stiu ce probleme au ei.