| FullP0werR a întrebat:

as vrea sa-mi iau un telefon nou! Un SmartPhone, TouchScreen Pana in 500Ron.
Ce-mi recomandati?
P.S Cu ANDROID Si sa mearga bine in jocuri.

Răspuns Câştigător
| xForSmile a răspuns:

Eu zic sa iti iei Samsung gio happy eu de asta am si merg super jocurile happy

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Samsung Galaxy 5. Daca te vei interesa vei vedea ca este un telefon foarte bun. Este Galaxy, pentru cei care nu au un buget mare. Si este un telefon foarte bun.

| radu75 a răspuns:

La 600 p5 mini...o sa fii multumit de el http://allview.ro/shop/p5-mini.html

| jogabonito a răspuns:

Pai ai smart 2, Samsung diverse modele uita-te pe vodafone.ro

| codax a răspuns:

Samsung galaxy fit