| Giocodimano1 a întrebat:

As vrea sa pun un colet la Fan Courier mai exact un telefon si nu stiu cum se procedeaza.Ce trebuie sa fac?
Trebuie sa-l duc deja impachetat?
Il impachetez cu ei?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Il pui in cutia lui si suni la FanCourier. Ei iti vor da o punga cu care-l sigilezi. Daca nu ai cutia originala este bine sa-l amabalezi cu spuma sau plastic cu bule de transport.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De preferat sa-l impachetezi foarte bine sa nu se sparga si sa nu se stie ce contine pachetul, ca nu cumva sa dispara!

| Pool77 a răspuns:

Eu cand mi-am trimis telefonul in garantie, l-am pus in cutia lui originala, dupa care, cutia l-am invelit in multe ziare, l-am pus in cutie, cutia l-am umplu cu ziare, si telefonul a ajuns ok, fara nici o problema.

| christall a răspuns:

Il impachetezi tu, ii suni si vin ei si il iau.