| erdeivlad a întrebat:

As vrea sa stiu care este cel mai performant telefon de la Samsung?

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galaxy s4 octa-core

| SonicAndrei a răspuns:

Cel mai performant e Samsung Galaxy S4. Cel puțin până acum în România.

E foarte rapid, are multe avantaje. Are procesor Quad-Core, 2 camere HD, detectează fața oamenilor, are un sistem de siguranță bun, e rezistent. Și așa mai departe.

Părerea mea e că e mai bun decât iPhone 5, sau cel puțin mai avantajos.
Desigur, în viitor va ajunge ca și un telefon de tip „Nokia 1000", dar acum e cel mai bun.

| supermamici a răspuns:

Samsung galaxy s4 bineinteles: http://timez.ro/......e-preturi/

| stroedaniel13 a răspuns:

In acest moment este Galaxy S4 dar lucrurile se vor schimba cu trecerea timpului.

Uite-te peste parerile celor care au cumparat acest telefon aici: http://bit.ly/16lIs6S

| SorinELoo7 a răspuns:

Samsung Galaxy Mega de 6.3". Este ultimul aparut si cel mai bun pe langa S4

| hp8510p a răspuns (pentru SorinELoo7):

Asa crezi tu... daca a aparut dupa s4 inseamna ca e mai bun? Da si tu cu ochii peste specificatiile celor doua si pe urma zici care e mai bun

| comsacodrut a răspuns:

Samsung galaxy s4

| AleCSanDruCF a răspuns:

Cel mai performant smartphone de la Samsung e Galaxy S4!

| xTania a răspuns:

Samsung galaxy s 3 parerea mea big grin

| ALEXTOPOLOVENI a răspuns (pentru xTania):

Anul trecut poate happy!

| xTania a răspuns (pentru ALEXTOPOLOVENI):

Mda nu am stiut ca a aparut si s4 la noilaughing

| AleXxX1o a răspuns:

S4winking Pana acuma.

| Coman_Valentin_1990 a răspuns:

Samsung galaxy s4

| CassyLove a răspuns:

Samsung galaxy s4