| Popescu_Costel_1975 a întrebat:

Salut tpu.As vrea sa stiu ce trebuie facut pentru a functiona aceste vpn-uri in retelele mobile.Am incercat aproape tot.Acum ma conectez cu nord vpn dar la fel mi se ia din giga.Am dezactivat tot ce tine de localizare, am sters istoricul locatiilor.Cineva ce foloseste asa ceva ma poate lamuri? Multumesc, mentionez Android.

3 răspunsuri:
| MValentin a răspuns:

Tu crezi ca vpn urile nu au legătură cu internetul? Internetul si vpn ul merg mana in mana. Tu mai exact ce urmărești? Sa nu mai fie telefonul tau monitorizat?

| Popescu_Costel_1975 explică (pentru MValentin):

Da asa as vrea sa nu mai fie monitorizat.sant intr-o retea din Italia si folosesc tot felul de metode meschine sa ti se ia bani inutil.

| MValentin a răspuns (pentru Popescu_Costel_1975):

As putea sa te ajut cu un vpn, lasa mi mesaj privat si cand gasesc un vpn bun te anunt