| RaulGeorge798 a întrebat:

as vrea sa stiu cum pot sa descarc angry birds sau Asphalt 6 din calculator pe telefon.Am un NOKIA C7 si are sistemul de operare Nokia Belle Refresh, sunt totusi curios sa vad daca pot sa descarc aceste jocuri din calculator in telefon pe sistemul meu de operare.

2 răspunsuri:
| mrblizz311 a răspuns:

Din cate stiu nu merge pe astfel de sistem de operare asphalt 6, nici angry birds.

| RaulGeorge798 explică (pentru mrblizz311):

Pe magazinul meu din NOkia am toate angry birds si am si asphalt 6 doar k trebuie sa dau euro ca sa pot downloada asphalt happy