| Cr7Ionutz a întrebat:

As vrea sa stiu daca pe telefonul Allview A5 Duo pot rula jocuri precum Real Racing 3 sau Asphalt 8.
Am vazut comentarii pe pcgarage si eMAG care spuneau ca merg jocurile acestea fara nici un pig de lag.Nu prea stiu ce sa cred...Astept pareri ^^.

Uitati si link-ul cu specificatiile telefonului: http://allview.ro/produse/telefoane/lista-telefoane/a5-d uo/specificatii/

Răspuns Câştigător
| Spector a răspuns:

Este un telefon foarte bun care concureaza cu Samsung galaxy s advance la specificatiile tehnicewinking.
Poate rula fara probleme orice aplicatie compatibila cu device-ul de pe Google Play.
Funda?

4 răspunsuri:
| maxb a răspuns:

Da,se poate 100 % sa mearga fara lag la ce placa video are telefonu.Il poti cumpara linistit.

| Cr7Ionutz explică (pentru Spector):

Am vazut unele persoane care spuneau ca telefonul are lag in meniu si aplicatii...Dar apoi am vazut un review si avea foarte putin lag in meniu dar aplicatiile rulau foarte bune (era un joc gen temple run cu grafica bunicica)...Nu stii nimic despre lagul in meniu? Majoritatea aplicatiilor ruleaza fara lag nu-i asa?

| Spector a răspuns (pentru Cr7Ionutz):

Nu,n-arewinking. In 99, 9% din aplicatiile care ruleaza pe tel.
FUNDA?winking

| s1ge123 a răspuns (pentru Spector):

Deci ruleaza Real Racing 3?