| Popescu_Bria_1997 a întrebat:

As vrea sa va intreb ce ati alege intre IPhone 6 Silver si Samsung Galaxy S6. Vine ziua mea si vreau sa imi schimb telefonul, iar parintii spun ca Smasungul este mai bun ca IPhonul. As vrea sa imi si justificati. Va rog mult de tot! Vreau sa vad care este mai bun din alta perspectiva in afara de a mea si a părinților mei.

5 răspunsuri:
| Gabi696969 a răspuns:

In niciun caz, Iphone ul este cel mai bun telefon. Si spun asta din proprie experienta deci sper sa iti cumperi Iphone

| NicoletaGabriela00 a răspuns:

Eu una zic ca Samsungul este mai bun ca Iphoneul. ❤ Am Eu am Samsung S4 si Tatal meu are Iphone 5C parca. Pot sa iti spun ca e mult mai ok Samsung

| andutzu2000 a răspuns (pentru NicoletaGabriela00):

Tu compari un fost flagship cu un low cost... Nu are nicio relevanta.

| NicoletaGabriela00 a răspuns:

Era si un filmulet pe facebook in care erau prezentate un Iphone si un Samsung un timp ce le punea in tigaia cu apa pe foc. Iphone s-a stins pe loc in timp ce Samsung nu avea nimic

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S6 (128GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!