| speeck a întrebat:

as vrea sa va intreb ceva?
Am un buget de 3500 lei si nu stiu ce telefon sa imi iau
Samsung note 3 (2600 lei ) iphone 5s (3000 lei ) Samsung galxy s5 (3200 lei ) dau FUNDA
URGENT!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Recomand sa optezi intre 5S si S5, daca vrei sa-l ai acum, poti opta pentru un 5S.
Daca vrei sa faci o precomanda, optezi pentru un S5 care ar fi ceva mai bun ca 5S-ul. Dar inca n-a aparut urmatoarea varianta de Iphone, deci, cine stie. Daca esti mai adept sistem Android sau Apple, opteaza pentru unul din astea. Recomand sa iei de la eMAG, pentru ca daca nu esti satisfacut il poti returna si poti opta pentru celalalt:
http://bit.ly/1qsUmDP

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy S5.

| 090SpaceBoy667 a răspuns:

Eu ti-as zice sa iti iei Samsung galaxy s3 mi se pare mult mai bun decat celelalte 2 ...pana la urma tu decizi care-l iei