| erdeivlad a întrebat:

As vrea sa va intreb daca iPhone 5 mai este un telefo performan si daca se merita sa mi-l mai cumpar?

Răspuns Câştigător
| CipriSXX a răspuns:

Da! da da da da da! merita fiecare leu..il am si ca un utilizator normal se misca super super bine(fara lag-am jailbreak). Chiar daca pretul este mare, iti recomand varianta de 32 GB, pentru ca pe varianta de 16GB doar 13, 7GB sunt disponibili.

Sper ca te-am ajutat!

Nu uita! Niciun telefon nu poate depasi iPhone!

| erdeivlad explică (pentru CipriSXX):

Dar de ce numa 7 GB sunt disponibili?

| CipriSXX a răspuns (pentru erdeivlad):

13.7 GB

| erdeivlad explică (pentru CipriSXX):

Ok, dar totusi cei 2, 3 GB de ce nu sunt disponibili?

13 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Samsung Galaxy S4 (s5 nu exista) este mult peste iphone5, vezi aici mai multe informatii si comparatii intre cele mai bune telefoane astazi:
http://timez.ro/category/electro-it/telefonie/

| davidtm a răspuns:

Da se merita, pentru ca toate vedetele nationale si internationale, au acest telefon.
pentru ca e de fita, si nu este plastic ieftin..numai displayul costa 1000 ro, e scump acest telefon, dar isi merita bani, am avut un Nokia x7 si imi mergea internetul naspa, si l-am dat pe un iphone 4, diferentele erau totale, pentru ca iphone 4 avea jocuri, si avea o viteza mare la internet.
imi imaginez iphone 5 ce viteza are.
Cumpara-l.
dar eu totusi tot HTC one as alege dintre iphone 5 si HTC one, pentru ca HTC one are un procesor mult mai rapid, si are 2gb ram, si difuzoarele alea de langa ecran.ma impresioneaza, si ecranul e destul de mare(4.7 inch)numai bun pentru a viziona un film.
e alegerea ta, alege ce vrei!

| davidtm a răspuns (pentru davidtm):

Acum am galaxy s2 si e la fel de perfomant ca iphone 5. dar a trecut pretul la galaxy s2 pentru ca are 2 ani! si s2 a fost un telefon foarte bun, pretul de lansare era in jur de 3000 de ron...dar as vrea sa renunt pentru el, pentru un alt tel, cum ar fi HTC one sau iphone 5, sau poate si s3.

| Klaudiu214 a răspuns:

Mai fain e un Samsung galaxy s5

| erdeivlad explică (pentru Klaudiu214):

Inca nu a aparut Samsung galaxy s5

| xxx8 a răspuns:

A vrut sa spuna galaxi s 4 si da ar fi mult mai indicat unul de asta deoare ce are multe functii de ultima genratie dar daca as fii in locul tau as alege HTC ONE

| lola9 a răspuns:

Eu nu cred

| CipriSXX a răspuns:

Cei 2 GB sunt ocupati de sistemul de operare

| andreeasosweet a răspuns:

Este bun, dar eu iti recomand altul.se strica foarte repede, stiu ca si eu am avut unul. cu placere! Funda? happy

| ValyKess a răspuns:

Eu il am si sunt FOARTE multumit de el...singura parte nasoala este pretul (prea MARE), insa telefonul este de nota 10 happy