| onFire a întrebat:

As vrea sa va intreb daca Nokia x2 este bun la muzica... daca se aude tare si bine in casti.Ce nota i-ati da per total si sunt curios daca se mai fabrica?big grin FUNDA!

2 răspunsuri:
| Alin4uuu a răspuns:

Da pai un Nokia x2 per total e un telefon de nota 9, muzica se aude destul de tare, camera scoate poze clare, ceea ce nu imi place e displayul care e cam mic. si da la eurogsm in Suceava il poti achizitiona dar trebuie sa dai comanda de el, bafta

| onFire explică (pentru Alin4uuu):

Am cautat la cosmote, voda si Orange si mi-au zis ca nu se mai fabrica...