| George12356456 a întrebat:

As vrea si eu o lista cu avantajele si dezavantajele ale lui Samsung galaxy s3 mini i8200(Value edition) fața de Samsung galaxy s3 mini i8190.Ms.Funda!

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Are procesorul mai performant, un dual-core de 1, 2GHz (fata de un dual-core de 1GHz)

| George12356456 explică (pentru al3xander):

Si placa video este aceeasi?(NU ESTE SPECIFICATA PE NICIUN SITE).

| al3xander a răspuns (pentru George12356456):

Pai nu da detalii insa dupa cum spune asta e o versiune mai "cheap" (ieftina) si nu da detalii la placa video despre ea. posibil ca are o placa video mai slaba.