| anonim_4396 a întrebat:

aseara am primit o oferta, sa aleg intre Nokia Lumia 520 si Samsung Galaxy Trend Lite.care sunt mai bune din toate punctele de vedere?

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy Trend Lite.

| dragodana a răspuns:

Salut! Cum ti-am raspuns si la cealalta categorie:Nokia Lumia 520.Eu am alb si mi-e tare drag.Merge brici.Am vazut filme pe net, l-am chitait.Singurele minusuri(minore) sunt ca bateria tine 2 zile in sistem de chitaiala maxima si informatiile despre cum sa-l folosesti sunt in telefon(la "ajutor+sfaturi"). Trecerea de la un telefon cu taste la un smartphone este un pic tricky la inceput, dar te obisnuiesti.
Am auzit ca Samsung-urile se mai blocheaza, dar....Nokia sunt Nokia.

| awspam a răspuns:

Nokia 1100 sau 1110 e mai bun ca amndoua alea, tine bateria si 2 saptamani daca nu joci sarpe pe el laughing restul de vorbit se aude pana il umpli de praf si pe urma mai e varianta spiker daca numai auzi la ureche il pui sa urle, are semnal si sub metrou hai pa cu jafurile alea de cuti muzicale

| awspam a răspuns (pentru awspam):

Si apropo alea ce spun eu rezista si la apa, adica na, dupa ce inra apa in el se stinge dar scoti bateria, il pui la uscat si cand e uscat, bagi bateria la loc si pornete