| CiucaDenis a întrebat:

Aseara cand ma jucam pe telefon a aparut o problema pe display(am un Sony Ericsson W715)deci ecranul avea doar cateva din culori:nuante de albastru, rosu si un galben cred.Nu am dat importanta, am inchis telefonul si l-am deschis din nou.Si-a revenit dar azi tot vede la fel.L-am tot inchis si l-am deschis dar m-am saturat(am uitat sa mentionez ca telefonul e cu "saniuta"). Cand il deschid vede normal dar dupa un timp iar se strica.Ce e de vina si ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Jolley a răspuns:

E posibil sa-l fi tinut in soare [x]
Dar mai probabil ai verifica spatiul acela dintre sanie si partea cu butoane, nu stiu cum sa-ti explic dar cred ca te-ai prins, probabil ti-a intrat ceva acolo ce il ''jeneaza''. Daca nu merge ai putea sa te duci la un magazin desta pentru. telefoane sigur ar putea sa iti spuna ceva.
App, tu si cu mine, inca mai avem rable de telefoane! laughing))))))

| CiucaDenis explică (pentru Jolley):

Telefoanele vechi sunt cele mai bune...

| Floryn103 a răspuns (pentru CiucaDenis):

Da,am inteles cum se vede, la fel s-a vazut si pe smartphone-ul meu dupa ce am schimbat un sistem de operare, dar dupa am rezolvat chestia asta, ca mi-am schimbat software-ul din nou laughing. Du-l intr-un service, asta iti recomandwinking. Succes!

5 răspunsuri:
| Floryn103 a răspuns:

E de la sistemul de operare.

| CiucaDenis explică (pentru Floryn103):

Nu cred ca e din cauza asta deoarece pana acum vedea bine

| CiucaDenis explică (pentru Floryn103):

Ceva in genu s e vede :http://www.youtube.com/watch?v=Q1bg9qP_qic