| BreckMan a întrebat:

astazi doresc sa va cer o parere despre Samsung galaxy S4!
Ca doresc sa imi cumpar unul si na multa lume ma sfatuieste sa imi cumpar un Iphone 5.
Doresc sa aud parerile voastre

Dau FUNDA daca ma ajutati sa ma decidwinking!

Răspuns Câştigător
| KinekT a răspuns:

Dupa mine s4 are un procesor si un chipset mult mai bune decat cele ale iphonului=>jocuri fara lag/deshiderea mai rapida a aplicatiilor
s4 are o protectie mult mai buna a ecranului cu gorrila glas 3 in timp ce iphonul are corning goriila glas.
iphone:in spate 8 mp/in fata 1.2 mp
s4:in spate 13 mp/faata 2 mp
obaterie mult mai mare decat cea a iphonului
s4 :2600 mah
iphone:1440

2 răspunsuri:
| musickid440 a răspuns:

Nu pot sa cred. Ce e asta? laughing Un coleg are Galaxy S4. Cel mai tare telefon! Super memorie, super rezistenta, super- pret, pentru un asa telefon! Iphone 5, mie personal mi se pare o prostie, telefonul fitosilor. Singurul Iphone care mi-a placut a fost 3S laughing
Iti recomad S4. Mult mai fain.

| Marian_Alex_1983 a răspuns:

Uita de iphone 5 si ia-ti galaxy il depaseste cu mult pe iphone