| EZ98 a întrebat:

astazi mi-am achizitionat un telefon, Samsung Galaxy Xcover 4 si cand Incerc sa ma conectez la wifi pur si simplu nu merge. Scriu parola iar apoi sta putin si zice: "A aparut o eroare de autentificare". Nu are cum sa fie de la router pentru ca cu telefonul vechi/laptop-ul merge sa ma conectez dar cu acest telefon Imi da eroare. Am dat restart, am dat sa uit router-ul si sa bag iar parola dar nimic. M-am dus la un prieten care are si el router si am aceeasi problema. Ma puteti ajuta si pe mine? Multumesc.

3 răspunsuri:
| lilianaadelina a răspuns:

Probabil este o eroare de soft, da-i o resetare la setarile din fabrica, si daca tot nu merge trimite-l in service cu garantia.

| Harasaky a răspuns (pentru lilianaadelina):

Se pare ca mi ai luat o inainte happy

| lilianaadelina a răspuns (pentru Harasaky):

Sa ma bucur?