| Vlad99990 a întrebat:

Astazi mi-am cumparat un Samsung galaxy s4 la mana a doua. Dar are o problema. Din cand in cand touch-ul se blocheaza sau face singur screenshot si trebuie sa blochez ecranul si dupa sa il deblochez si isi revine. Stiti ce as putea sa ii fac?
Nu pot sa merg la service pentru ca nu mai am bani. L-am si repornit si resetat si tot nu merge

2 răspunsuri:
| Pandaaaaaaaa a răspuns:

Prietene, eşti ratat?

| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns (pentru Pandaaaaaaaa):

Buna rezolvare i-ai gasit omului! Si l-a luat de la vreun samsar..si el a vzt ca se aprinde,zicand: Hai ca am pus-o merge! Baaaaaa, nu mai luati telefoane de la amaneturi sau de pe la astia de la obor, ca sunt varza! Daca nu ai bani, ia-ti unul mai ieftin ori ia-l de la un bun prieten, vecin..sau ceva de genul! Ca altfel, service-urile ii mananca! Aiurea!