| IonascuGeorge a întrebat:

Astazi mi-am cumparat un telefon Allview p6 emagic.L-am utilizat la standarde normale,i-am instalat aplicatiile pe care le-am consider necesare,totul a mers bine pana a ramas fara baterie, l-am bagat la incarcat si m-am intors dupa 15 minute pentru ca ma suna cineva....surpriza butonul pentru oprire/pornire display functiona, display-ul functiona dar imaginea era neagra... de fiecare data cand il redeschid imi reapar programele si tab-urile care le foloseam sau le folosisem inainte sa il inchid ultima oara.Cum as putea rezolva aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| Marius0091 a răspuns:

Reseteaza-l la setarile din fabrica. Probabil a fost vreo aplicatie virusata, daca tot nu-si revine dul la garantie in cazul in care l-ai luat din magazin

1 răspuns:
| IonascuGeorge explică:

Am uitat sa specific... daca dau reset din fabrica functioneaza...instalez programe.pana la un anumit punct.este clar o defectiune de la acesta, nu stiu de ce.Am garantia