| Razv69 a întrebat:

atunci cand vreau sa sun pe cineva robotul imi spune "Pentru moment nu aveti posibilitatea de a efectua apeluri de pe telefonul dvs. mobil", datele mobile nu mi se activeaza si nici sms-uri nu pot trimite, va rog ajutati-ma!
p.s. Am ativat extraoptiunea in dimineata asta, dar degeaba sad HELP PLS!

3 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Suna la 333, vezi ce-ti spune.
Daca e totul ok, incearca sa trimiti/suni la alt numar, daca merge ai nr blocat la persoana respectiva, daca nu merge SIM-ul e de vina.

| Saltbae a răspuns:

Vezi dacă ai credit sau semnal suficient.

| Razv69 explică (pentru Saltbae):

Am si credit si semnal. Ma gandesc sa nu fie stricata cartela sau ceva, dar de primit pot primi apeluri...